Bartek!

– 22 KG

Gdybym mógł jednym słowem ocenić Bartka i jego pracę, bez ironi byłoby to TERMINATOR. Bartek to osoba, która za moją rekomendacją zjadłaby kawałek gruzu, gdyby zaszła potrzeba. Bartek to również przykład osoby, która osiągneła życiową formę w dobie pandemi i treningu w domu, bez zbędnych wymówek! Sobie życzę takich podopiecznych! Tobie życzę takiego zacięcia, brawa!

Marcin

– 10 kg

Jak przeprowadzić redukcje i nie pogubić mięśni ?
W sumie to tak, jak zrobiliśmy to z Marcinem💪
Mimo pandemii oraz ciągłych wyjazdów.
Marcin to kierowca ciężarówki, który na poważnie wziął do siebie zmiany, a ja w nich tylko pomogłem.
Okres zmiany to ok 10-12 tygodni. Nie stosowaliśmy IFYM, nie używaliśmy zaawansowanej suplementacji oraz niebezpiecznych spalaczy.

ANIA

– 6 KG

Ania to niezwykły tytan pracy i bardzo twardy charakter. Metamorfoza podsumowana efektywną sesją zdjęciową. Czas zmian, całościowo to 7 miesięcy wdrożenia założeń. Możecie nie wierzyć, ale w szczytowym momencie fazy odżywienia Ania spożywała aż 3700 kcal w ciągu dnia. Takie zestawienie kaloryczne pozwoliło nam poprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej nie schodząc kaloriami poniżej 2400 🙂

ADRIAN
+ 4 KG (MINICUT + MASA)
Bardzo mocno przepracowana metamorfoza ! Ile czasu, pracy i potu włożył w nią Adrian wie tylko on oraz ja jako osoba doglądająca procesu.. Z cyklu “od zera do bohatera” całość podsumowana wspólną sesją zdjęciową z życiową formą!
MALWINA
– 8 KG
Metamorfoza Malwiny jest obecnie na początku swojej przygody. Wiąże z nią wielkie nadzieje na spektakularną metamorfozę, na za jakiś czas pochwalimy się dalszymi efektami.
RAFAŁ
– 16 KG

Czy można całkowicie zmienić swoje nawyki i styl życia w 10 miesięcy? Jak pokazał to Rafał, można! Zmienił swoje podejście, nawyki w bardzo krótkim czasie, efektem jest obecna sylwetka oraz zdrowie na całkowicie innym poziomie. Co najlepsze, jesteśmy dopiero na początku docelowej drogi, najgorsze za nami 🙂

MARLENA

– 11 KG

Przemiana Marleny przebiegała książkowo! Dlatego, że Marlena była ze mną szczera od początku oraz bez zbędnego “wydziwiania” trzymała założeń, które zaplanowałem. Efekt widoczny na zdjęciu, przed nami dalsza praca.

MARIUSZ

+ 9 KG

Może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale po 10 miesiącach zmagań mamy +9 kg jakościowej masy mięśniowej oraz siłę tura 🙂

KASIA

– 8 KG

Zanim rozpoczeliśmy drogę redukcji, należało przez pewien okres “odżywić” organizm Kasi. Poprawiliśmy wzorce ruchowe, przygotowaliśmy układ trawienny do odpowiedniego spożywania pokarmów oraz uzupełniliśmy niezbędne braki. Dopiero po krótkiej rekonwalescencji, podjeliśmy zmianę sylwetki.

KAMIL

-10 KG

Po 4 etapach treningowych jedynie w domu, możemy pochwalić się częścia założonego planu! Zostało nam całe 7 miesięcy pracy więc będziemy informować na bieżąco! Co się zmieniło? Kamil schudł, poprawił jakość życia, snu, libido oraz samopoczucie! Brawa

KAROLINA
– 9 KG
Przemiana Karoliny to jeden z etapów jej metamorfozy, okres redukcyjny zakończyliśmy zadowalającym wynikiem. Obecnie skupiamy się na nadbudowie mankamentów jej sylwetki. Karolina z każdym miesiącem “dojrzewa” i działa dużo mniej emocjonalnie. Brawo!

MIREK

-9 KG 

Nie ukrywam, że na początku współpracy spisałem Mirka trochę na straty. Wydawało mi się, że jest jednym z ludzi, którzy szybko odpuszczają i widzą więcej negatywów niż pozytywnych aspektów. Mirek szybko wyprowadził mnie z błędu, nawet podczas kontuzji pracował jak w transie. Redukcję podsumowaliśmy efektywnym zdjęciem porównawczym!

MARIUSZ
-+3 KG (MINICUT + MASA)
Współpraca z Mariuszem to czysta przyjemność, od początku do końca bez zbędnych udziwnień, trzymał się planu ! Rzadko spotyka się osobę, która w 100% z pełnym zaufaniem przepracowuje plan działania, dziękuje za zaufanie. Całość podsumowaliśmy wspólną sesją zdjęciową.
CZAREK
+ 6 KG
Metamorfoza Czarka również należy do tych bardziej złożonych. Najpierw zajeliśmy się redukcją tkanki tłuszczowej, następnie okres nadbudowy pozwolił wypełnić braki sylwetki, po czym znów zdecydowaliśmy się na pozbycie zbędnego balastu i poprawy cech motorycznych. Założeniem była sylwetka plażowa, brawo!
ANIA
– 10 KG
Założenia to wyjście z niedoborów, stopniowe wprowadzanie dobrych nawyków żywieniowych oraz urozmaiconej aktywności. Dodatkowym problemem była duża dysproporcja w sile mięśniowej, co powodowało liczne bóle pleców, karku oraz stawów. Całość działań skupiona jest również w obrębie naprawy ruchomości i balansu strukturalnego.
MAREK
– 15 KG
Marek włożył w całą metamorfozę dużo serca. Zmienił stary tryb życia i z uśmiechem dotrwał do końca pierwszego etapu, nie zwalniamy i zaczynamy okres nadbudowy! Jestem dumny z Marka, ponieważ jego metamorfoza zaczęła w wieku 40 lat! Marek udowadnia, że wiek to tylko liczby i każdy może rozpocząć swoją przygodę w dowolnym czasie.

ANIA “MAMA NA SIŁOWNI”

– 2 KG

Praca z Anią to ciekawe doświadczenie, mimo jedynie 2 kg różnicy pomiędzy zdjęciami efekty widać gołym okiem. W trakcie naszej 5 miesięcznej współpracy, doprowadziliśmy podejście, zdrowie oraz trening do porządku. Dlaczego zajęło to nam aż 5 miesięcy? Ania za sprawą błędów metodycznych poprzedniego trenera, nabawiła się problemów zdrowotnych, złych relacji z jedzeniem oraz dolegliwości bólowych! To pokazuję, że wprowadzenie w deficyt nie wystarczy aby osiągąć efekty 🙂

PRZEMEK
– 12 KG
Metamorfoza Przemka została osiągnięta po kilku miesięcznym blokowym planowaniu ze stałym wzrostem bodźca ! Brawo za wytrwałość i szybką naukę. Warto podkreślić, że Przemek nigdy wcześniej nie trenował a jego aktywność ograniczała się do pracy na komputerze.
ANIA
– 10 KG

Ania, w pozytywnym nastawieniu dalej walczy o swoją sylwetkę ! Dziękuję za zaufanie i stale wspieram w postanowieniach 🙂

MARIUSZ
+ 7 KG
Mariusz jako przykład racjonalnego procesu, budowania beztłuszczowej masy mięśniowej! Różnica na zdjęciach to zaledwie 3 miesiące, jego genotyp utrudnia nam nieco budowanie masy, jednak uzbrajamy się w dłuższą perspektywę.
ZBYSZEK
– 12 KG

Jak to zawsze podkreśla “bezproblemowy” podopieczny 😀 Całość naszych rocznych zmagań mamy w planie podsumować na najbliższej sesji dla podopiecznych.

POLA
– 6 KG

Szybkie cięcie przed wakacjami, brawo POLA 😉

MATEUSZ
– 7 KG
Tylko 4 tygodnie dzielą te dwa zdjęcia! Celem był szybka mini redukcja przed wakacjami. Udało się!
MAREK
– 8 KG
Po okresie odżywienia i odpowiednich zabiegów w kierunku odbudowy mikroflory jelitowej nie zwalniamy tempa. Dokuczliwym problemem jest oporny tłuszcz trzewny oraz problemy z gospodarką cukrową Marka.
SEBASTIAN
– 24 KG
Sebastian wykonał kawał dobrej roboty! -24 KG nie zostawia złudzeń że potrafi walczyć o swoje marzenia związane z sylwetką i zdrowiem. Po pierwszej redukcji postawiliśmy na wyniki siłowe i dalej redukujemy! Brawo
FABIAN
– 13 KG
Fabian zacisnął pas i po odpowiednio wdrożonym planie treningowo dietetycznym, spełnił wszystkie założenia. Obecnie zajmujemy się racjonalną nadbudową masy mięśniowej.
ANIA
– 4,5 KG
Założenia były jasne! “Kamil, chcę się lepiej czuć, pozbyć się problemów ze strony żywienia, nauczyć trenować i lepiej wyglądać”. Taka świadomość pomogła mi ułożyć plan, którym efektem ubocznym jest zgubienie 4.5 kg!
Monika
– 7 KG

Obowiązki matki, Pani domu oraz praca to kiepski scenariusz na dobrą formę. Oczywiście tylko w teorii, bo jak pokazuje Monika, w 7 tygodni da się zrobić wiele. Obecnie wchodzimy w 3 etap, pochwalimy się efektami za jakiś czas 🙂

PIOTREK
– 11 KG

Piotrek miał bardzo utrudnione zadanie. Pełnowymiarowa praca w jednostce wojskowej, ciągła zmiana miejsca, brak siłowni oraz utrudnione komponowanie posiłków. Jakby tego było mało, rekonstrukcja wiezadła kolanowego nie pozwalała na prawidłowy zakres treningu. Mimo wszystko, dopieliśmy swego i zabieramy się za drugi etap 🙂

Imię: ?
Osiągniecia: ?
miejsce na Twoją metamorfozę!