Podopieczni

Ania

-6 KG

Ania to niezwykły tytan pracy i bardzo twardy charakter.  Metamorfoza podsumowana efektywną sesją zdjęciową. Czas zmian, całościowo to 7 miesięcy wdrożenia założeń. Możecie nie wierzyć, ale w szczytowym momencie fazy odżywienia Ania spożywała aż 3700 kcal w ciągu dnia. Takie zestawienie kaloryczne pozwoliło nam poprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej nie schodząc kaloriami poniżej 2400 🙂

Adrian

+ 4 KG (Minicut + Masa)

Bardzo mocno przepracowana metamorfoza ! Ile czasu, pracy i potu włożył w nią Adrian wie tylko on oraz ja jako osoba doglądająca procesu..  Z cyklu  “od zera do bohatera” całość podsumowana wspólną sesją zdjęciową z życiową formą!

Malwina

– 8 KG

Metamorfoza Malwiny jest obecnie na początku swojej przygody. Wiąże z nią wielkie nadzieje na spektakularną metamorfozę, na za jakiś czas pochwalimy się dalszymi efektami.

Mariusz

-+3 Kg (Minicut + Masa)

Współpraca z Mariuszem to czysta przyjemność, od początku do końca bez zbędnych udziwnień, trzymał się planu ! Rzadko spotyka się osobę, która w 100% z pełnym zaufaniem przepracowuje plan działania, dziękuje za zaufanie. Całość podsumowaliśmy wspólną sesją zdjęciową.

Karolina

– 9 KG

Przemiana Karoliny to jeden z etapów jej metamorfozy, okres redukcyjny zakończyliśmy zadowalającym wynikiem. Obecnie skupiamy się na nadbudowie mankamentów jej sylwetki. Karolina z każdym miesiącem “dojrzewa” i działa dużo mniej emocjonalnie. Brawo!

Czarek

+ 6 KG

Metamorfoza Czarka również należy do tych bardziej złożonych. Najpierw zajeliśmy się redukcją tkanki tłuszczowej, następnie okres nadbudowy pozwolił wypełnić braki sylwetki, po czym znów zdecydowaliśmy się na pozbycie zbędnego balastu i poprawy cech motorycznych. Założeniem była sylwetka plażowa, brawo!

Ania

-10 KG

Założenia to wyjście z niedoborów, stopniowe wprowadzanie dobrych nawyków żywieniowych oraz urozmaiconej aktywności.  Dodatkowym problemem była duża dysproporcja w sile mięśniowej, co powodowało liczne bóle pleców, karku oraz stawów. Całość działań skupiona jest również w obrębie naprawy ruchomości i balansu strukturalnego.

Marek

-15 KG

Marek włożył w całą metamorfozę dużo serca. Zmienił stary tryb życia i z uśmiechem dotrwał do końca pierwszego etapu, nie zwalniamy i zaczynamy okres nadbudowy! Jestem dumny z Marka, ponieważ jego metamorfoza zaczęła w wieku 40 lat! Marek udowadnia, że wiek to tylko liczby i każdy może rozpocząć swoją przygodę w dowolnym czasie.

Ania “mama na siłowni”

-2 kg

Praca z Anią to ciekawe doświadczenie, mimo jedynie 2 kg różnicy pomiędzy zdjęciami efekty widać gołym okiem. W trakcie naszej 5 miesięcznej współpracy, doprowadziliśmy podejście, zdrowie oraz trening do porządku. Dlaczego zajęło to nam aż 5 miesięcy? Ania za sprawą błędów metodycznych poprzedniego trenera, nabawiła się problemów zdrowotnych, złych relacji z jedzeniem oraz dolegliwości bólowych! To pokazuję, że wprowadzenie w deficyt nie wystarczy aby osiągąć efekty 🙂

Przemek 

-12 KG

Metamorfoza Przemka została osiągnięta po kilku miesięcznym blokowym planowaniu ze stałym wzrostem bodźca ! Brawo za wytrwałość i szybką naukę. Warto podkreślić, że Przemek nigdy wcześniej nie trenował a jego aktywność ograniczała się do pracy na komputerze.

Ania

-10 KG

Ania, w pozytywnym nastawieniu dalej walczy o swoją sylwetkę ! Dziękuję za zaufanie i stale wspieram w postanowieniach 🙂

Mariusz

+ 7 KG

Mariusz jako przykład racjonalnego procesu, budowania beztłuszczowej masy mięśniowej! Różnica na zdjęciach to zaledwie 3 miesiące, jego genotyp utrudnia nam nieco budowanie masy, jednak uzbrajamy się w dłuższą perspektywę.

Zbyszek

-12 kg

Jak to zawsze podkreśla “bezproblemowy” podopieczny 😀 Całość naszych rocznych zmagań mamy w planie podsumować na najbliższej sesji dla podopiecznych.

Kamil

Rodzaj treningu:

siłowy

Półroczna redukcja / nadbudowa ! Super wynik, brawo.

Pola 

– 6KG

Szybkie cięcie przed wakacjami, brawo POLA 😉

Mateusz

-7 KG

Tylko 4 tygodnie dzielą te dwa zdjęcia! Celem był szybka mini redukcja przed wakacjami. Udało się!

Marek

-8 KG

Po okresie odżywienia i odpowiednich zabiegów w kierunku odbudowy mikroflory jelitowej nie zwalniamy tempa. Dokuczliwym problemem jest oporny tłuszcz trzewny oraz problemy z gospodarką cukrową Marka.

Sebastian

– 24 KG

Sebastian wykonał kawał dobrej roboty! -24 KG nie zostawia złudzeń że potrafi walczyć o swoje marzenia związane z sylwetką i zdrowiem. Po pierwszej redukcji postawiliśmy na wyniki siłowe i dalej redukujemy! Brawo

Fabian

-13KG

Fabian zacisnął pas i po odpowiednio wdrożonym planie treningowo dietetycznym, spełnił wszystkie założenia. Obecnie zajmujemy się racjonalną nadbudową masy mięśniowej.

Rafał

-13KG

Czy można całkowicie zmienić swoje nawyki i styl życia w 10 miesięcy? Jak pokazał to Rafał, można! Zmienił swoje podejście, nawyki w bardzo krótkim czasie, efektem jest obecna sylwetka oraz zdrowie na całkowicie innym poziomie. Co najlepsze, jesteśmy dopiero na początku docelowej drogi, najgorsze za nami 🙂

Ania

-4.5KG

Założenia były jasne! “Kamil, chcę się lepiej czuć, pozbyć się problemów ze strony żywienia, nauczyć trenować i lepiej wyglądać”. Taka świadomość pomogła mi ułożyć plan, którym efektem ubocznym jest zgubienie 4.5 kg!

Miejsce na Twoją metamorfozę 🙂

Chcesz zmienić swoje życie, wprowadzić zmiany  i wypracować solidną formę? Działajmy 🙂