O mnie

Kamil Parol

Nazywam się Kamil Parol i jestem trenerem personalnym. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego z tytułem Mgr WF, certyfikowany trener personalny, trener przygotowania motorycznego, dietetyk sportowy, instruktor narciarstwa z ramienia AWF BP.

Moja praca to przede wszystkim pasja, w której trwam od małego, dlatego poświęcam się jej w 100%,  czerpiąc radość z progresu moich podopiecznych, zarówno na treningach jak i On-Line. W sporcie jestem całe życie, od małego przetaczałem się przez różne dyscypliny sportu, zarówno jako zawodnik, prowadzący oraz zagorzały kibic. Uzależniony od sportowych wyzwań oraz stałego poczucia rozwoju!

Ciągle się edukuję, jestem otwarty na nowe rozwiązania, oraz doniesienia ze świata naukowego. Nie uznaje ludzi wszystkowiedzących, w działaniach bazuję głównie na sprawdzonych rozwiązaniach i doświadczeniu popartym naukowym podejściem, szukając rozwiązań w sytuacjach pochopnie uznanych za trudne.

Na co dzień, pracuję z ludźmi pomagając przełamać ich bariery fizyczne oraz psychiczne, osiągnąć wymarzone sylwetki i uświadamiać, co w drodze po lepszego siebie jest najważniejsze. Jak osiągnąć cele, bez konsekwencji zdrowotnych i z trwałym efektem, a przede wszystkim być szczerym z samym sobą i cieszyć się z aktywności i zdrowia..

Autor książki “Poradnik treningu domatora”, szkoleń online z zakresu dietetyki sportowej, treningu oraz suplementacji.