O mnie

Kamil Parol

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, certyfikowany trener personalny, uczestnik oraz organizator szkoleń z zakresu dietetyki sportowej, metodyki treningowej, psychologii, anatomii oraz suplementacji w sporcie, instruktor narciarstwa z ramienia AWF BP.

Do swojej pracy i projektów podchodzę profesjonalnie gdyż tylko takie działanie może przynieść zamierzone efekty i spełnić oczekiwania moje i moich podopiecznych.

Pasjonat sportu, zdrowego żywienia, suplementacji i aktywnego trybu życia.
Spełniam się w pasji poprzez swoją pracę i hobby w jednym, ciągle się edukuję i jestem otwarty na nowe rozwiązania oraz doniesienia ze świata naukowego, nie uznaje ludzi wszystkowiedzących, w działaniach bazuję głównie na sprawdzonych rozwiązaniach i doświadczeniu, szukając rozwiązań w sytuacjach pochopnie uznanych za trudne.

Na co dzień pracuję z ludźmi pomagając przełamać ich bariery fizyczne oraz psychiczne, osiągnąć wymarzone sylwetki i uświadamiać co w drodze po lepszego siebie jest najważniejsze. Jak osiągnąć cele bez konsekwencji zdrowotnych i z trwałym efektem a przede wszystkim być szczerym z samym sobą i cieszyć się z aktywności i zdrowia.

Autor książki “Poradnik treningu domatora”, szkoleń online z zakresu dietetyki sportowej, treningu oraz suplementacji.