Trening Personalny

Trening Personalny

Warszawa! Rondo ONZ 1, siłownia ZDROFIT

Co mówią moi Podopieczni?

Jeżeli chcesz mieć pewność że trenujesz poprawnie technicznie, bezpiecznie i Twój trening będzie efektywny. Nie ma lepszej opcji, niż trening personalny.  Kilka testów oraz rozmowa 1 na 1 pozwoli ocenić mi Twoje możliwości, pomóc obrać cel i wprowadzić działanie w życie.

Trening to również świetna forma zabawy i relaksu. Nic tak nie motywuje jak partner treningowy, który jest w stanie wycisnąć z Ciebie 100% możliwości w bezpieczny i zdrowy sposób.

Latami ucząc się różnych dyscyplin oraz metod treningowych, osiągnąłem bardzo szeroki wachlarz różnych form aktywności.

Na spotkaniach wykonujemy treningi  siłowe, funkcjonalne, bokserskie oraz medyczne.

 W trosce o najwyższą jakość, ilość miejsc ograniczona, stąd rezerwacje tylko telefoniczne.

Siłownia Zdrofit, ul.Rondo ONZ 1.

Zapisy pod numerem telefonu 782 204 420

CENNIK TRENINGÓW 

Pojedyńczy trening 150 zł

Pakiet 5 treningów  650 zł 

Pakiet 10 treningów 1200 zł 

Pakiet 15 treningów 1600 zł 

Umówmy się na pierwszy trening ! Wypełnij formularz kontaktowy !

Rekomendacje moich podopiecznych!

Artur

Nie mogłem się zmobilizować do pracy, nie umiałem trenować. Po kilku godzinach treningów i wsparcia online jestem na dobrej drodze, dziekuję!

Artur Celiński

podopieczny

Renata

Współpraca to czysta przyjemność, fantastyczne podejście i bardzo duża wiedza w temacie, pełen profesjonalizm, polecam.

Renata Radzikowska

podopieczna

Alicja

Kamil to świetny trener personalny, chętnie dzieli się wiedzą i potrafi zmotywować nawet największego lenia :). Ma super podejście do klienta, a co najważniejsze, słuchając jego rad i zaleceń szybko widać efekty. Zaraża pozytywnym nastawieniem i miłością do sportu. Z czystym sumieniem polecam 🙂

Alicja Woroszyło

podopieczna

Rafał

Mimo tego, że jestem już sportowcem na dość wysokim poziomie, Kamil pozwolił zobaczyć mi błędy które popełniałem i cały progres ruszył od nowa.

Rafał Mironiuk

podopieczny

Łukasz

Współpraca z Kamilem to mega przyjemność, stały kontakt, kontrola mojego podjadania i pomoc w trudnych chwilach. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty.

Łukasz Kulesza

podopieczny

Piotr

Młody trener z mega profesjonalnym podejściem ! Na trening do Kamila wpadłem przejazdem gdy miałem wakacje. Super doświadczenie, gorąco polecam!

Piotr Paszkowski

Podopieczny

Sebastian

Współpraca z Kamilem jest super, jesto to człowiek, który kocha to co robi. Kamila poznałem 2 lata temu, już po pierwszym treningu stał się moim dobrym kumplem. Rozpisał mi diete, ustaliliśmy trening oraz suplementacje. Mineło sporo czasu, po kilkunastu treningach gdy nauczyłem się odpowiedniej techniki bazowaliśmy na współpracy on-line. Na ten moment spotykamy się co jakiś czas poprawiając detale. Gorąco polecam!

Sebastian Jańczuk

Podopieczny

Czarek

Trener jakich mało, inteligentny, oczytany a przede wszystkim cała teorie potrafi zamienić w praktykę. Umiejętność przekazywania wiedzy jest dla mnie nadrzędną wartością gdyż sam również jestem pedagogiem 😉 Polecam 100%

Czarek Pielasa

Podopieczny

Ela

Profesjonalista w każdym calu, każde zajęcia przygotowane w 100%. Kamil jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o terminy i wyzwania jakie potrafiłyśmy postawić. Zawsze punktualny, uśmiechnięty i z pozytywnym nastawieniem do życia. Mimo tego że się polubliliśmy zawsze jest profesjonalny. Jak najbardziej polecam!

Ela

Podopieczna

Kasia

Poradnik jest super alternatywa aby wziąć swoje życie w garść i zacząć robić cokolwiek w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Książką opisana krok po kroku jak wykonywać ćwiczenia i na co zwracać uwagę . Polecam z całego serduszka! 🙂

Kasia Gryciuk

Czytelnik

Zbyszek

Polecam z czystym sumieniem. Książka idealna do ćwiczeń w domu jak i szlifowania swojej formy. Krok po kroku wyjaśnia i pokazuje poprawne ćwiczenia, co jest mega ważne dla rezultatów. Bardzo często do niej wracam, polecam!

Zbyszek Springer

Czytelnik

Julia Dempniak

Kamil jest mega, dba o podopiecznych w sposób holistyczny, pracujemy zarówno pod kątem diety, treningu ale też suplementacji i higieny życia! Jednym słowem weszłam w zdrowy styl życia. Ponieważ jest to bliskie mojej pracy z pacjentami, stwierdziłam "wchodzę w to" i nie żałuje 🙂 Praca On-Line nie jest łatwa, ale Kamil z dużym profesjonalizmem napisał jasne skrypty, ubrane w merytorykę, a nie tylko "Jedz to i ćwicz to". Kiedy coś nie jest jasne, kontaktujemy się w dogodny sposób, Kamil cierpliwie tłumaczy. Czuję się pod pełną opieką na 101 %. Trening bierze pod uwagę moje ograniczenia, a dieta nie jest nudna, moja świadomość rośnie! Dziękuje <3

Julia Dempniak

Podopieczna