Promocja lato dobiegła końca. Następna za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FITNESS BOX 2.0 LATO:

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, ŻEBY ZROBIĆ PROGRES!

▶️ PROMOCJA WERSJI LATO TRWAŁA DO 31.08.2023   ◀️

BRAK POMYSŁU I NUDA W KUCHNI?

CHCESZ ZMIENIĆ SYLWETKĘ i ZBUDOWAĆ KONDYCJĘ?

NIE WIESZ CO JEST PRAWDĄ W FITNESS ? 

MĘCZY CIĘ STAGNACJA I BRAK REZULTATÓW ?

Cena poza promocją: 456 zł

CZYM JEST FITNESS BOX?

Jest idealnym starterem do rozpoczęcia  zdrowej diety, treningu oraz zadbaniem o siebie BEZ frustracji i wyrzeczeń.

Być może już trenujesz, ale efekty są słabe?

Źle czujesz się we własnym ciele i brakuje Ci motywacji do zmian?

Doskwiera Ci ból i słaba kondycja w ciągu dnia?

Twoje posiłki są monotonne i niezdrowe?

Nie masz osoby, która może Ci podowiedzieć?

Przychodzę do Ciebie z nowym FitnessBoxem 2.0. Zostaniesz dosłownie przeprowadzony za rękę przez cały proces BEZ obiecywania cudów i kłamstw a wszystko możesz relacjnowować na naszej zamkniętej grupie VIP-TELEGRAM!

FITNESS BOX to absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, żeby  osiągnąć rezultaty sportowo – zdrowotne i wyglądać świetnie.

Mój autorski system treningów, diety oraz zasad, pomogą Ci dopasować fitness do życia, a nie życie do fitnessu. 

Promocja trwa dwa razy w roku, a w każdej edycji znajdziesz  nowe plany treningowe, dietę oraz dodatki przetestowane przez moją grupę podopiecznych, którzy sumiennie przeszli cały program.

Daję Ci gwarancję, że:

 • Widzisz efekty co tydzień bez frustracji

 • Nie głodujesz i spalasz zbędny tłuszcz

 • Otrzymujesz pomoc 24/7

 • Trenujesz gdzie i kiedy chcesz

 • Libido, energia, kondycja to tylko skutki uboczne

Masz 100% gwarancji efektów lub zwrot pieniędzy bez pytań. Ryzyko ? Żadne.

To nie jest kolejny “magiczny” sposób czy modna dieta bez poparcia naukowego. FitnessBox to solidne podstawy poparte wiedzą i praktyką 🙂

 

Uczciwe?

Cena poza promocją: 456 zł

NA CZYM BAZUJE FITNESS BOX?

promocje w roku

Przemian klientów

ZWROTÓW KLIENTÓW

produktów w środku

Opinii klientów

PRZEMIANY PODOPIECZNYCH!

Rafał - 16kg

Czy można całkowicie zmienić swoje nawyki i styl życia w 10 miesięcy? Jak pokazał to Rafał, można! Zmienił swoje podejście, nawyki w bardzo krótkim czasie, efektem jest obecna sylwetka oraz zdrowie na całkowicie innym poziomie.

Marlena -11kg

Przemiana Marleny przebiegała książkowo! Dlatego, że Marlena była ze sobą szczera od początku oraz bez zbędnego “wydziwiania” trzymała założeń, które miała w planie. 

Adrian + 4 kg

Bardzo mocno przepracowana metamorfoza ! Ile czasu, pracy i potu włożył w nią Adrian wie tylko on. Z cyklu “od zera do bohatera” 

Monika -7kg

Obowiązki matki, Pani domu oraz praca to kiepski scenariusz na dobrą formę. Oczywiście tylko w teorii, bo jak pokazuje Monika, w 7 tygodni da się zrobić wiele.

DLA KOGO JEST FITNESS BOX?

Dla tych, którym marzy się płaski brzuch, wyrzeźbione mięśnie, kondycja, energia każdego poranka i zdrowy kręgosłup wraz z możliwością skłonu w przód bez stękania.

Dla tych, którzy chcieliby wyeliminować niezdrowe nawyki i osiągać więcej niż wejście z zakupami na drugie piętro.

Dla tych, którzy chcą niewielkim kosztem zrobić wielkie zmiany, to najwieksza promocja w roku.

DLA KOGO NIE JEST FITNESS BOX?

Dla tych, którzy wiecznie nie mają “czasu”  na minimum ruchu, czyli inwestycję we własne zdrowie i wygląd.

Dla tych, którzy myślą, że forma zrobi się za nich jeśli tylko zapłacą za karnet na siłownię lub dołączą do FitnessBoxa.

Dla tych, którzy są leniwi i nie zależy im na własnym zdrowiu.

CO ZNAJDZIESZ W FITNESS BOXIE?

 • 130 FitPrzepisów w 3x ebook + dodatki
 • NOWY 7 dniowy plan treningowy w domu i na siłownię (na 6 tygodni)
 • 10 zasad FIT higieny życia
 • Ebook z programem rozciągajaco – mobilizacyjnym
 • 2 szkolenia multimedialne
 • Dostęp do zamkniętej grupy VIP na telegramie oraz Facebook

Jeżeli posiadasz stary fitnessBox to nie szkodzi, zawartość nowego jest całkowicie inna! Każdy BOX testowałem w boju 🙂

Cena regularna: 456 zł

Ludzie tworzący FitnessBox!

Ana testująca treningi dla kobiet!

Michał testujący treningi dla mężczyzn!

Zebranie grupy VIP na treningu plenerowym!

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O FITNESS BOXIE?

1. 130 PRZEPISÓW

wartość: 100 zł

30 różnych śniadań, od słodkich przez klasyczne aż po wytrawne. Do tego 100 fit przepisów na każdy posiłek w ciągu dnia. To łącznie 130 przepisów, z których ułożysz dietę taką jak lubisz! Posiłki bazują wyłącznie na pełnowartościowych i tanich produktach. Uwzględniają makroelementy oraz kalorie dla osób trenujących i dbających o swoje ciało! Zbawienie dla osób borykających się z insulinoopornością oraz problemami metabolicznymi.

2. PROGRAM TRENINGOWY

wartość: 139 zł

Chcesz rozpocząć swoje działania z treningiem? Specjalnie dla Ciebie przygotowałem 7 dniowy program treningowy dla mężczyzn oraz kobiet. Znajdziesz w nim treningi w domu oraz na siłownię. To będzie świetny starter dla Twoich zmian!  Program przewiduje 6 tygodni ćwiczeń.

3. PROGRAM ROZCIĄGAJĄCO-MOBILIZACYJNY

wartość: 39 zł

Prosty, ilustrowany zestaw ćwiczeń zalecany do wykonania co najmniej raz dziennie dla każdego. To krótka recepta na lepsze samopoczucie, sprawność fizyczną i rozluźnienie, a co za tym idzie niwelację stresu. Ćwiczenia, które otrzymasz zupełnie gratis, na przestrzeni dni – tygodni w znączący sposób wpłyną na Twoją ruchomość oraz jakość życia, bez problemu zrobisz skłon w przód!

4. EBOOK 10 FIT ZASAD
HIGIENY ŻCYIA

wartość: 49 zł

Jak ćwiczyć i nie zwariować? Gdzie leży rozsądna granica? Czym jest higiena życia i jak jej przestrzegać? Bardzo krótki, treściwy poradnik, który uporządkuje Twoją wiedzę, plany i wyobrażenia na temat zdrowego stylu życia.

5. 2 SZKOLENIA MULTIMEDIALNE

wartość: 69 zł

Dwa wideo pełne wiedzy, które pomogą Ci zrozumieć jak to działa i w czym rzecz.  Pierwsze to szkolenie dietetyczne, które pomoże zrozumieć jak być na diecie bez ciągłych wyrzeczeń i problemów z kaloriami. Drugie odpowie na pytania: Co to jest seria efektywna? Jak powinien wyglądać Twój trening? Co tak naprawdę liczy się do osiągniecia zmiany i dobrych rezultatów w domu czy na siłowni? 

6. DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA TELEGRAMIE ORAZ FACEBOOK

wartość: Bezcenna ! 🙂

Zamknięta grupa VIP NA TELEGRAMIE to coś unikatowego, dzięki niej nie stracisz motywacji do zmiany swoich nawyków. To grupa osób myślących tak samo jak Ty, walcząca z nadprogramowymi kilogramami oraz zmieniająca swoje nawyki. Miejsce w którym można wymieniać się uwagami, problemami oraz poradami. Codziennie publikujemy tam przepisy, treningi, wiedzę oraz wyzwania!

CO MÓWIĄ PODPOPIECZNI ?

DLACZEGO TO DZIAŁA?

PRAWDA JEST TAKA, że wytrenowanie zdrowej i silnej sylwetki nie jest trudne, trzeba tylko wiedzieć jak i co zrobić w dobrej kolejności.

Wielu z nas zaczyna  jednak od  złej strony. Drogie zabiegi “odchudzające”, szamańskie praktyki i magiczne napoje.   

A gdyby tak wrócić do podstaw i zacząć na spokojnie?

Wszystko, co potrzebne, dostać na tacy i zacząć od malych rzeczy?

FITNESS BOX zawiera wszystko czego potrzebujesz. W grupie wsparcia znajdziesz wskazówki od czego rozpocząć wdrażanie zmian i gdzie raportować wyniki. Co musisz zrobić? Tylko zacząć 🙂

Nie potrzebujesz nic więcej. Oprócz chwili wolnego czasu i chęci.

Cena regularna: 456 zł

PODSUMUJMY MOJĄ PROPOZYCJĘ:

1. Za 37 złotych proponuję Ci komplet wiedzy, planów treningowych, przepisów i wszystkiego co potrzebujesz, żeby ZROBIĆ FORMĘ.

2. Tysiące metamorfoz oraz gwaranja efektów daje Ci możliwość zwrotu boxa bez pytań.

Doskonała
Na podstawie 145 opinii
Adam Aliński
Adam Aliński
2023-08-01
Zdecydowanie polecam współpracę z Kamilem. Profesjonalizm, bardzo indywidualne podejście, super plan treningowy, dieta nieudziwniona, prosta, smaczna, odpowiadająca moim potrzebom i co najważniejsze skuteczna ????
madzidas 96
madzidas 96
2023-08-01
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tym trenerem. W końcu widzę efekty!
Grzegorz Jarząbek
Grzegorz Jarząbek
2023-08-01
Zdecydowanie polecam współpracę z Kamilem. Profesjonalizm, bardzo indywidualne podejście, super plan treningowy, dieta nieudziwniona, prosta, smaczna, odpowiadająca moim potrzebom i co najważniejsze skuteczna ????
Zbigniew Hałas
Zbigniew Hałas
2023-07-31
Gdyby mnie tak wszystko nie bolało, mógłbym polecić, jednak dzięki zdrowemu bólowi i pozbyciu się kompleksów sylwetkowych i sprawnościowych, wielbie tego gościa 😀
Kazimiera Jabłońska
Kazimiera Jabłońska
2023-07-29
Nie wiedząc do czego służy sztanga oraz co wyróżnia matę od trx trafiłam z polecania do Kamila. Początki nie były łatwe, ale udało się! Obecnie umiem trenować oraz tracę zbędne kilogramy! Dziękuję!
Julia Lipiec
Julia Lipiec
2023-07-25
Fachowa i bardzo szczegółowa wiedza w prowadzeniu treningu. Polecam każdemu kto chce nauczyć się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, stawiać pierwsze kroki na siłowni. Kamil ma indywidualne podejście i wiedzę opartą na wieloletniej praktyce. Polecam ????
Aleksander Lechowicz
Aleksander Lechowicz
2023-07-24
Szukając trenera personalnego w Warszawie kilka razy trafiałem na stronę Kamila. Początkowo podchodziłem sceptycznie widząc dużą ilość przemian i moim okiem "zbyt dobrze" wyglądającą stronę. Po konsultacji udało mi się jednak zmienić zdanie i współpracujemy już bite 11 miesięcy. Dzięki wielkie za wprowadzenie w świat sportu, ćwiczeń i dbania o siebie! Polecam
Julia Różycka
Julia Różycka
2023-07-24
Niedawno minął rok odkąd zgłosiłam się do Kamila i zaczęłam swoją przygodę z formą. Czy skusiłabym się ponownie? Zdecydowanie tak! Nigdy nie czułam się lepiej i czuję, że mogę osiągnąć jeszcze więcej. Duża dawka cennej wiedzy, indywidualne podejście, korygowanie techniki oraz stała opieka dają duży komfort współpracy. Plany treningowe ciekawe i co jakiś czas zmieniane, a także dostosowywane do możliwości. Gorąco polecam współpracę. Nie jest łatwo, ale zdecydowanie warto powalczyć o swój wygląd, zdrowie i samopoczucie ????
Ksenia Ozeran
Ksenia Ozeran
2023-07-05
11/10 . Podejscie, zaangażowanie , profesjonalizm - wyższa klasa. Na tyle zaangażowanego trenera , nie widziałam dawno, pasjonata swojego dzieła . Napewno nie jest z tych gości na sali, którzy robią dupogodziny i potrafią tylko w fotki w lustrze. Podoba mi się , ze caly czas rozwija się i poszerza swoją wiedzę poza granicami przeciętnych trenerów. A poza tym jest Bardzo ciekawą osobą w rozmowach, między innymi, poza sportowymi.
Rostam Sohrab
Rostam Sohrab
2023-07-01
Współpracuję z Kamilem od marca na treningach personalnych. Kamil jest też zawsze gotowy odpowiedzieć na moje pytania lub udzielić porady poza treningami. Człowiek z naprawdę dużą wiedzą na temat ludzkiego ciała, odpowiednim zacięciem do tego sportu i zaangażowany w pracę z klientem. Plany treningowe są bardzo mądrze ułożone, efektywne i wymagające, przez co każdy trening, również w dni, gdy ćwiczę samodzielnie, stanowi nowe wyzwanie i nie ma miejsca na rutynę. Współpraca z Kamilem pozwala mi jednak przede wszystkim unikać błędów nowicjuszy w kształtowaniu sylwetki. Dużo pływam i widzę, że treningi przekładają się również na moją siłę w wodzie. Dzięki Kamilowi zamieniłem swoje podejście do siłowni, a trenowanie stało się hobby, które będziemy rozwijać. I to chyba największa wartość. Przy okazji to człowiek twardo stąpający po ziemi i kontakt z taką osobą jest dodatkowym plusem. Gorąco polecam!

3. Jeśli kupisz ten pakiet, już w ciągu 5 tygodni zauważysz efekty. Pod warunkiem, że wdrożysz moje zalecenia.

4. Przejrzałem cały rynek konkurencji. Więcej wiedzy nie znajdziesz nigdzie indziej w takiej cenie. Po prostu weź zdrowie w swoje ręce i zacznij działać.

Cena regularna: 456 zł

Kto będzie Twoim trenerem?

KAMIL PAROL

Cześć! Nazywam się Kamil Parol i jestem Mgr WF oraz dietetykiem sportowym. Ukończyłem AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Na co dzień pracuję z ludźmi podczas konsultacji, treningów oraz w formie zdalnej.

Jestem autorem książek, szkoleń, licznych artykułów oraz programów dla trenujących. Jestem również założycielem grupy trenerów FitFive.pl

Popełniłem mnóstwo błędów, które przygotowały mnie jako praktyka. Przeprowadziłem ponad 15 000 metamorfoz, które pomogły w dopracowaniu skutecznego warsztatu trenera.

Moje produkty oraz książki posiada już ponad 20 000 osób, za co jestem bardzo wdzięczny. Od 7 lat prowadzę treningi personalne oraz pomagam ludziom zdalnie.

Od małego widziano mnie na boisku, drzewach oraz zajęciach sportowych. Dorastając w sportowym duchu przekułem pasje w wykształcenie i pracę. Całe moje życie realizuje 1 projekt.

Jest to tworzenie najlepszych jakościowo treści, produktów oraz pomoc innym w osiąganiu celów sportowo-zdrowotnych.

Napisałem ponad 100 artykułów branżowych oraz miałem przyjemność zostać jednym z prelegentów na targach FIWE 2020/21 w roli specjalisty w branży fitness.

Okazjonalnie można spotkać mnie również w programach TV takich jak “Pytanie na śniadanie” oraz “Dzień Dobry TVN”

Prywatnie jestem pasjonatem sportu, rozwoju osobistego, miłośnikiem zwierząt oraz staram się być człowiekiem 🙂

Stosowałeś/aś przepisy i trening przez 60 dni? Brak efektów? Zwrócimy Ci pieniądze. Po prostu napisz na trenerparolkamil@gmail.com

Polityka prywatności

Regulamin

trenerparolkamil@gmail.com

0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu